Izstāde Norvēģijā

Datumi: 2023. gada 4. novembris – 31. decembris
Vieta: Vitenparken Campus Ås, Norvēģija

Projekta izstāde pašlaik ir apskatāma Vitenparken Campus Ås, Norvēģijā. Izstāde tika atklāta 2023. gada 4. novembrī un būs pieejama līdz gada beigām, piedāvājot ieskatu projekta dažādajos eksperimentālajos un mākslinieciskajos rezultātos. Izstādi veido plakātu kolekcija no dažādiem projekta posmiem, ieskaitot festivālu Latvijā, tiešsaistes darbnīcas bērniem un jauniešiem un projekta ietvaros izveidoto dari pats mākslas komplektu.

Papildus šiem vizuālajiem eksponātiem, izstādi papildina interaktīvi elementi, kas iesaista apmeklētājus. Apmeklētāji tiek aicināti dalīties savās domās par to, kāds varētu būt nākotnes ēdiens, nodrošinot vietu radošumam un interpretācijai. Izstāde piedāvā arī unikālu pieredzi, ļaujot apmeklētājiem ielūkoties kosmosa ceļotāja, citplanētieša un pat mūsu ne-cilvēka drauga – rauga – perspektīvās!

Šis vizuālo un interaktīvo elementu sajaukums nodrošina bagātīgu un pādomas rosinošu apmeklējumu. Mēs mudinām Jūs dalīties savās idejās un piedzīvot iztēles lidojumu mūsu izstādē!